Szczupły Forte Odchudzająca Kapsuła

  • Opublikowane: 2017-07-10
  • Lokalizacja: Gdynia, woj. dolnośląskie
Szczupły Forte Odchudzająca Kapsuła

Szczupły
Forte Double Power
Najlepszy na świecie produkt Weight Loss SlimForte oparty jest na oryginalnej chińskiej Formule Lida DaiDaihua. SlimForte Slimming Capsules są wykonane z różnych ekstraktów ziołowych, które pomagają rozpuszczać się i pozbyć się nadmiaru tłuszczu w organizmie. Działa natychmiast, aby pomóc w tłumieniu apetytu, przyspieszeniu metabolizmu i odtłuszczeniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

Czyja teoria funkcji jest następująca:

Mechanizm akcji:

1. Zwiększenie metabolizmu tłuszczu i zablokowanie materiału nietłuszczowego przekształcającego się w tłuszcz.
Składniki funkcjonalne będą utrzymywać równowagę spożycia i spożycia kalorii ciała, kontrolować spożycie dodatkowych kalorii, blokować nietłuszczowy materiał przekształcający się w tłuszcz i zwiększyć metabolizm tłuszczu i palić ciągle tłuszcz. Stąd objętość i zawartość komórek tłuszczowych in vivo mogą być utrzymywane i stale zmniejszane. Unikalny mechanizm utrzymywania może blokować źródło tłuszczu i przyspieszać metabolizm tłuszczu.

2. przyspieszyć metabolizm
Metabolizm opiera się na ilości kalorii spalanych przez cały dzień. Nasze ciało nieustannie spala kalorie, aby utrzymać nas niezależnie od tego, czy jemy, śpimy, czyszcząc. Eksperci kliniczni wykazali, że kapsułka SlimForte może przyspieszyć metabolizm nawet o 10 razy.

To jest klucz tego produktu do spalania dodatkowego tłuszczu poprzez formę produkcji ciepła.
Specyfikacja:
1 pudełko (30 pigułek na pudełko)
Przechowywać w chłodnym (w temperaturze pokojowej), suchym i ciemnym stanie.
Okres ważności: 24 miesiące

Niewłaściwa Wspólnota:
- osoby z chorobą wieńcową, wysokim ciśnieniem krwi lub chorobą naczyń mózgowych;
- osoby z psychozą lub uzależnionym od narkotyków, medycyny lub alkoholu;
- osoby z nadczynnością tarczycy, niewydolnością wątroby lub nerek;
- osoby z przerostem gruczołu krokowego lub jaskry;
- Kobiety w ciąży lub laktacji;
- osoby poniżej 18 roku życia lub powyżej 60 lat;
- Osoby, które spożywają leki na receptę.
Zastosowanie i dawka:
Weź jedną kapsułkę dzien przed śniadaniem. (Przed śniadaniem 350 ~ 500 cm wody)


3. Kontrolować spożycie kalorii
Poprzez powstrzymanie ponownego spożycia 5-HT, uczucie głodu jest kontrolowane, nie wpływając na normalny proces spożywania pokarmów. Skutecznie kontroluje spożycie kalorii, a potrzeby fizjologiczne są odpowiednio usatysfakcjonowane.

4. Czysta ziołowa esencja, promująca uczucie sytości i kontrolowanie spożycia tłuszczu skutecznie Surowce to ekstrakty daidaihua, nasiona cassia, nasiona koziego i liście morwy. Glukomannan w produkcie może absorbować wodę. Roztwór wiskozowy szybko powstanie po spożyciu produktu, który przywiązuje się do podszewki żołądka i pobudza go do hamowania apetytu, promuje uczucie sytości i kontroluje spożycie tłuszczu.

5. Wygładzanie jelit w celu złagodzenia jelit i czyszczenie układu jelitowego Nasiona Cassia są skuteczne w promowaniu diurezy i relaksacji jelit, co może wyrzucić wynik metabolizmu oraz nienarodzone dodatkowe tłuszczu i toksyny, oczyścić układ jelit i zapobiec zaparciom Skutecznie w tym samym czasie.

Cena: 10 zł