Sucha ściana lakiernicza/kabina lakiernicza

  • Opublikowane: 2018-07-25
  • Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna, woj. wszystkie
Sucha ściana lakiernicza/kabina lakiernicza

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej i zapoznanie się z naszą pełną ofertą :

http://pmaschine.de/


PMC to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty i technologie przystosowane do indywidualnych potrzeb w przemyśle.


Zajmujemy się dostarczaniem do Państwa urządzeń wykonanych z tworzyw sztucznych.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcielibyśmy przedstawić nasz najnowszy produkt, jakim jest polipropylenową sucha ściana lakiernicza .

Dzięki zastosowaniu polipropylenu o grubości 10 mm uzyskaliśmy ściany pozbawione wad produktów wykonanych z blachy.

Najlepszymi materiałami do budowy kabin są tworzywa sztuczne. Jest to wybór korzystny ze względów konserwacyjnych – tworzywa sztuczne czyści się łatwiej niż powierzchnie metalowe, ponadto na tego rodzaju powierzchniach trudniej osadza się lakier i mniej pracy potrzeba do jego usunięcia, niż w przypadku innego rodzaju powierzchni.


Urządzenia są kompatybilne z CE Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość, atrakcyjny wygląd oraz funkcjonalność, za niewygórowaną cenę.

Termin realizacji od 10 dni.

Przedmiotem sprzedaży jest sucha ściana lakiernicza o wymiarach 2000 x 2000 x 600 mm, urządzenie służące do usuwania mgły lakierniczej z powietrza . Nasze kabiny lakiernicze wyróżnia zastosowanie wysokowydajnych wentylatorów przeciw wybuchowych EX o wydajności 11500 m3/h oraz dwustopniowej filtracji za pomocą filtrów Andreae i Paint Stop, Pozwoliło nam to uzyskać separacyjność cząstek stałych na poziomie 95-98%.Każda kabina wyposażona jest dodatkowo w oświetlenie led.


Sucha ściana lakiernicza stanowi pierwszy stopień filtracji powietrza w pomieszczeniach lakierniczych - zatrzymuje cząstki stałe i płynne.Dzięki zastosowaniu do budowy ściany polipropylenu o grubości 10 mm uzyskaliśmy urządzenie niezwykle stabilne o obniżonym ciężarze.


Każda z kabin budowana jest na indywidualne zamówienie.


Budujemy Ściany o wymiarach od 500 do 4000 mm szerokości, maksymalna wysokość 2500 mm.


Zakres oferowanych usług:


• Zbiorniki, i wanny procesowe

• Instalacje procesowe

• Urządzenia dozujące

• Mieszalniki

• Transporty technologiczne podwieszone i podłogowe

• Konstrukcje z tworzyw sztucznych dedykowane

• Suszarki

• Myjki

•Wanny do hydrografiki

•wanny do odlakierowywania

I Wille wiele innych.


Urządzenia projektowane i budowane są według konkretnych potrzeb klientów, którzy od dawna cenią wysoką jakość naszych usług: indywidualne podejście, nowatorskie rozwiązania i autorskie pomysły.


Zapewniamy fachowe doradztwo

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt . Nasi handlowcy pomogą wybrać urządzenie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje odnośnie usprawnienia działalności naszych urządzeń.


Oferujemy najlepsze ceny

Zawsze staramy się oferować najwyższej jakości produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów.


Przyświeca nam Jeden cel :

Dostarczyć do Państwa najwyższej jakości produkty za nie wygórowaną cenę, bo dla nas liczycie się wy.

Cena: 9 600 zł